Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maye Lemire, Finer Edge FSC | 1 | 2 | 1 | 2/1 | |
2. | Ashley Kopiec, Charter Oak FSC | 2 | 1 | 2 | 3/2 | |
3. | Caitlin Frarie, Bolton FSC | 3 | 4 | 3 | 2/3 | |
4. | Zoe Blatnik, Norwich FSC | 4 | 6 | 4 | 2/4 | |
5. | Sophie Kopetsky, Connecticut Skating A... | 6 | 3 | 5 | 2/5 | TOM 8 |
6. | Sabrina Halle, Connecticut Skating A... | 5 | 5 | 6 | 2/5 | TOM 10 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kailey Seals, Norwich FSC | 2 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Adalene Fallot, Bridgeport SC | 3 | 2 | 2 | 2/2 | |
3. | Shining Sun, SC of Brewster | 1 | 3 | 3 | 3/3 | |
4. | Emily Bernard, Connecticut Skating A... | 4 | 4 | 4 | 3/4 | |
5. | Atikan Nakacharoensith, Norwich FSC | 5 | 5 | 5 | 3/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Misha Velickovic, North Star FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cayden Zha, Ice House Of New Jers... | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kyra Karayiannis, Laurel Ridge SC | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Layla Paris, Laurel Ridge SC | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5/2 | |
3. | Madelyn Chun, Rye FSC | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4/3 | |
4. | Ayden Kennedy, Bolton FSC | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3/4 | |
5. | Helana Esch, Connecticut Skating A... | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5/5 | |
6. | Sophie Lillis, Charter Oak FSC | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5/6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sophie Fernandez, Finer Edge FSC | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3/1 | |
2. | Kaylee Edwards, Laurel Ridge SC | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3/2 | |
3. | Emily Selander, Finer Edge FSC | 4 | 3 | 3 | 2 | 5 | 3/3 | |
4. | Sophie Sumner, Finer Edge FSC | 3 | 5 | 4 | 4 | 1 | 4/4 | |
5. | Molly Landis, Norwich FSC | 5 | 4 | 5 | 5 | 6 | 4/5 | |
6. | Fiona Berry, Finer Edge FSC | 6 | 7 | 7 | 6 | 4 | 3/6 | |
7. | Sally Lin, Bridgeport SC | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 5/7 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Charlotte Vyborna, SC of Brewster | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Isabelle Stein, The Skating Club of N... | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3/2 | |
3. | Lily McCarter, Bridgeport SC | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 5/3 | |
4. | Jaime Capozzi, Bridgeport SC | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anna Tonyushkin, Charter Oak FSC | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 4/2 | TOM 9 |
2. | Clarabelle Sutjito, The Skating Club of N... | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4/2 | TOM 10 |
3. | Madison Lada, The Skating Club of N... | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5/3 | |
4. | Cecelia Peary, Finer Edge FSC | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliza Stetskiv, Finer Edge FSC | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 5/2 | |
2. | Lily Ghai, North Star FSC | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3/2 | |
3. | Harlie Morris, The Rinks Skating Aca... | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5/3 | |
4. | Alisa Martsinkevich, Finer Edge FSC | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3/4 | |
5. | Aadya Palaparambil, Centennial SC | 5 | 6 | 4 | 5 | 5 | 4/5 | |
6. | Bailey Bloszko, Bridgeport SC | 6 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5/6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 5 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sara Sheklow, Upper Fairfield Skati... | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3/2 | TOM 11 |
2. | Muzhen Lu, Individual USFS Member | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3/2 | TOM 12 |
3. | Addison Betz, SC of Morris NJ | 3 | 2 | 4 | 5 | 1 | 3/3 | TOM 6 |
4. | Lilliana Chen, Laurel Ridge SC | 2 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3/3 | TOM 8 |
5. | Alexa Tata, Bridgeport SC | 4 | 5 | 5 | 2 | 5 | 5/5 | |
6. | Isabella Brothers, Norwich FSC | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5/6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 5 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Angela Vanadia, Rye FSC | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4/1 | |
2. | Lilliana Aguiar, Laurel Ridge SC | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4/2 | |
3. | Sara Kaliszewski, Finer Edge FSC | 2 | 5 | 3 | 3 | 3 | 4/3 | |
4. | Grace jorgensen, SC of Morris NJ | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4/4 | |
5. | Natasha Flint, Finer Edge FSC | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5/5 | |
6. | Rachel Cook, RoseGarden Ice Arena | 7 | 6 | 7 | 6 | 6 | 3/6 | |
7. | Remington Brenner, Bridgeport SC | 6 | 7 | 6 | 7 | 7 | 5/7 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 5 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sydney Hand, The Skating Club of N... | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3/1 | |
2. | Kiersten Page, Norwich FSC | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4/2 | |
3. | Conalie King, The Skating Club of N... | 3 | 5 | 3 | 5 | 2 | 3/3 | |
4. | Isabella Chang, Blue Edge FSC of CT | 4 | 4 | 5 | 4 | 1 | 4/4 | TOM 13 |
5. | Megan Keeney, Finer Edge FSC | 5 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4/4 | TOM 14 |
6. | Katie Sharon, SC of Morris NJ | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5/6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bryce Peterson, Champions LTS (Cromwe... | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olivia Connolly, Champions LTS (Cromwe... | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4/1 | |
2. | Tanya Bilous, Finer Edge FSC | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4/2 | |
3. | Mia Jarvis, Laurel Ridge SC | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 5/3 | |
4. | Esther Gold, RoseGarden Ice Arena | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maria Tonyushkin, Charter Oak FSC | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3/1 | |
2. | Maya Kulkarni, Centennial SC | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5/2 | |
3. | Carla Santilli, Bridgeport SC | 3 | 3 | 4 | 3 | 5 | 3/3 | |
4. | Madeline Cardany, Finer Edge FSC | 4 | 4 | 3 | 4 | 1 | 5/4 | |
5. | Raina Procaccini, Finer Edge FSC | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 4 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Payton Demko, Connecticut Skating A... | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4/2 | *** TIE *** |
1. | Anissa Leung, North Star FSC | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4/2 | *** TIE *** |
3. | Stella Evindar, North Star FSC | 5 | 1 | 3 | 5 | 3 | 3/3 | |
4. | Victoria Valiquette, The Skating Club of B... | 2 | 4 | 5 | 3 | 4 | 4/4 | |
5. | Sophia Stephan, Finer Edge FSC | 4 | 5 | 4 | 4 | 6 | 3/4 | |
6. | Michaela Colwell, Finer Edge FSC | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5/6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 5 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lara Inana, SC of Brewster | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4/1 | |
2. | Claire Levine, North Star FSC | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 5/3 | |
3. | Konon Kurashige, North Star FSC | 1 | 4 | 2 | 6 | 5 | 3/4 | TOM 7 |
4. | Serena Huang, Hayden Recreation Cen... | 4 | 2 | 5 | 5 | 2 | 3/4 | TOM 8 |
5. | Yanina Sheehy, North Star FSC | 6 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3/4 | TOM 11 |
6. | Adyson Carignan, North Star FSC | 5 | 7 | 6 | 4 | 6 | 4/6 | |
7. | Elizabeth Schroeder, Ice House Of New Jers... | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 5/7 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 5 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Caitlin Levine, North Star FSC | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4/1 | |
2. | Mason Borden, Finer Edge FSC | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4/2 | |
3. | Jennifer Sugrue, Finer Edge FSC | 4 | 3 | 1 | 3 | 3 | 4/3 | |
4. | Alexandra Biryukov, SC of New York | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4/4 | |
5. | Jennifer Allan, North Jersey FSC | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 5 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katie Turcotte, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Erin Bridges, Laurel Ridge SC | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3/2 | |
3. | Genella Evans, Charter Oak FSC | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4/3 | |
4. | Carol Sugrue, Finer Edge FSC | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 3 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maria Wojciechowski, Colonial FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Isabel Carney, Finer Edge FSC | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5/2 | |
3. | Tracey Lewis, SC of New York | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5/3 | |
Jocelyn Hong, New Zealand Ice Skati... | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 3 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | John-Michael Harden, Charter Oak FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Daniel Bondar, North Star FSC | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Lisa Ramirez | Northborough, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 3 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ethan Fradkin, North Star FSC | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Paul Harden, Charter Oak FSC | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 3 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bryan Lehmann, North Star FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 3 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lilliana Aguiar, Laurel Ridge SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Mia Jarvis, Laurel Ridge SC | 2 | 2 | 3 | 2/2 | |
3. | Harlie Morris, The Rinks SA | 3 | 3 | 4 | 2/3 | |
4. | Lilliana Chen, Laurel Ridge SC | 4 | 4 | 2 | 3/4 | |
5. | Alexa Tata, Bridgeport SC | 5 | 5 | 5 | 3/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kyra Karayiannis, Laurel Ridge SC | 2 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Kaylee Edwards, Laurel Ridge SC | 1 | 3 | 2 | 2/2 | |
3. | Layla Paris, Laurel Ridge SC | 3 | 1 | 3 | 3/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Linda Bacon | Becket, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maye Lemire, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | McKenna Jarvis, Laurel Ridge SC | 3 | 2 | 2 | 2/2 | |
3. | Julia Wold, Connecticut SA | 2 | 3 | 3 | 3/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sydney Hand, SC of New York | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Linda Bacon | Becket, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sophie Fernandez, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Clarabelle Sutjito, SC of New York | 2 | 2 | 2 | 3/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Linda Bacon | Becket, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valerie Yakimishan, Connecticut SA | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denise Popescu, Bolton FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 2 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 3 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brielle Beyer, ION FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Mia Ricca, Bridgeport SC | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5/2 | |
Isabella Martinez, SC of New York | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valerie Yakimishan, Connecticut SA | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3/1 | |
2. | Ruby Weiner, SC of New York | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4/2 | |
3. | Alena Howson, SC of Morris NJ | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3/3 | |
4. | Meghan Bogler, Finer Edge FSC | 3 | 2 | 4 | 4 | 4 | 5/4 | |
Dalia Jacobson, Aviator FSC | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | McKenna Jarvis, Laurel Ridge SC | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 4/2 | |
2. | Milana Marino, SC of Morris NJ | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 4/3 | TOM 9 |
3. | Helen Hen, Laurel Ridge SC | 4 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4/3 | TOM 10 |
4. | Clare Link, Finer Edge FSC | 5 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4/4 | |
5. | Julia Wold, Connecticut SA | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konon Kurashige, North Star FSC | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Adyson Carignan, North Star FSC | 4 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3/2 | |
3. | Victoria Valiquette, SC of Boston | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4/3 | |
4. | Livia Low, SC of Brewster | 3 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Claire Levine, North Star FSC | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Payton Demko, Connecticut SA | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4/2 | |
3. | Valerie Yakimishan, Connecticut SA | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 4/3 | |
4. | Serena Huang, Hayden Rec Ctr FSC | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lara Inana, SC of Brewster | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Anissa Leung, North Star FSC | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3/2 | TOM 5 |
3. | Stella Evindar, North Star FSC | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3/2 | TOM 6 |
4. | Yanina Sheehy, North Star FSC | 4 | 1 | 4 | 4 | 3 | 5/4 | |
5. | Ella Grace Carvell, Connecticut SA | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ashley Morrell, Norwich FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
Leah Ragosta, Warwick FS | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eva Strycharz, Bolton FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4/1 | |
2. | Ariana Lee, Norwich FSC | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 4/2 | |
3. | Gabriela Beyrer, SC of Brewster | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 5/3 | |
4. | Caterina Gesualdo, SC of Morris NJ | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5/4 | |
Aidan Rafferty, SC of New York | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michaela Colwell, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
Cecelia Ficaro, Bolton FSC | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sophia Stephan, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | India Davis-Hanessian, Rye FSC | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3/2 | |
3. | Cora Humbert, SC of Morris NJ | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 5/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 4 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dylan Chang, Blue Edge FSC of CT | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4/1 | |
2. | Daniel Bondar, North Star FSC | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ethan Fradkin, North Star FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bryan Lehmann, North Star FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Robert LaMontagne* | Providence, RI |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Linda Bacon | Becket, MA |
Judge 2 | Nancy Harrington | Wallingford, CT |
Judge 3 | Sarahjane Howland | Somersworth, NH |
Judge 4 | Ian Mcadam | Braintree, MA |
Judge 5 | Carol Waszkelewicz | Windsor, CT |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maya Turbett, Champions LTS | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thyani Amarasingha, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alexandria Wash, Upper Fairfield SA | 2 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Kiyara Kalansuriya, ISCC Learn to Skate | 1 | 2 | 2 | 3/2 | |
3. | Kaylan Harris, The Rinks | 3 | 3 | 3 | 3/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arete Petsas, Learn to Figure Skate... | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bridget Letko, Laurel Ridge SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Ellen Chen, Finer Edge FSC | 3 | 2 | 2 | 2/2 | |
3. | Emma Swanson, The Rinks | 1 | 3 | 3 | 3/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rhian Shukla, ISCC Learn to Skate | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seth Kalansuriya, ISCC Learn to Skate | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hailey Ames, The Rinks | 2 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Nikki Salas, The Rinks | 2 | 3 | 1 | 2/2 | *** TIE *** |
2. | Ivy Yang, Laurel Ridge SC | 1 | 2 | 3 | 2/2 | *** TIE *** |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sophia Chen, Laurel Ridge SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Kellyn Thompson, Laurel Ridge SC | 3 | 2 | 2 | 2/2 | |
3. | Alicia Yang, Laurel Ridge SC | 2 | 3 | 3 | 3/3 | |
4. | Evonne Chen, Laurel Ridge SC | 3 | 4 | 3 | 2/3 | |
5. | Raina Shukla, ISCC Learn to Skate | 5 | 5 | 5 | 3/5 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivana Rajkumar, Laurel Ridge SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juliana Cecchetti, The Rinks | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kelly Beyus, Watertown SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jessica Svedrovic, Watertown SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Sophia | |
Judge 2 | Katie | |
Judge 3 | Isabel | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alison Flannery, The Rinks | 1 | 1 | / |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adrianne Shields, Hamden FSA | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maya Turbett | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marina Jablokov | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Kaylan Harris | 2 | 2 | 2 | 3/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alexandria Wash, Upper Fairfild Skatin... | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Everlee Davenport, North Star FSC | 2 | 2 | 3 | 2/2 | |
3. | Kaylan Harris, The Rinks | 3 | 4 | 2 | 2/3 | |
4. | Kiyara Kalansuriya, ISCC Learn to Skate | 4 | 3 | 4 | 3/4 | |
Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Isabella | |
Judge 3 | Liz | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Caitlin Tackett, ISCC Learn to Skate | 4 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Maggie Osborne, Watertown SC | 1 | 2 | 2 | 3/2 | |
3. | Rylan Cahill, Watertown SC | 2 | 3 | 3 | 3/3 | |
4. | Trisha Bonde, Upper Fairfield Skati... | 2 | 4 | 4 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Isabella | |
Judge 3 | Liz | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
Natalie Brown, Connecticut SA | 3 | 3 | Not skated | |||
Reagan Connors, Charter Oak FSC | 2 | 2 | Not skated | |||
Arete Petsas | 1 | 1 | Not skated |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Guliana Galafassi, ISCC Learn to Skate | 2 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Rosalind Cuprak, Newington Learn-To-Skate | 1 | 3 | 2 | 2/2 | |
3. | Mackenzie Haskell, RoseGarden Ice Arena | 3 | 2 | 3 | 3/3 | |
4. | Francesca Asche-Godin, Rye FSC | 4 | 4 | 4 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Emma Swanson, The Rinks | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Taryn Paige Moore, Finer Edge FSC | 3 | 2 | 2 | 2/2 | |
3. | Bridget Letko, Laurel Ridge SC | 2 | 3 | 3 | 3/3 | |
4. | Sofia Nemecek, Champions LTS | 4 | 4 | 4 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Isabella | |
Judge 3 | Bianca | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juliette Tackett, ISCC Learn to Skate | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Isabela Ospina, The Rinks | 4 | 2 | 2 | 2/2 | |
3. | Gabrielle Zagaja, Ice House of NJ FSC | 2 | 4 | 3 | 2/3 | TOM 5 |
4. | Chloe Rukas Needle, Bolton FSC | 3 | 3 | 4 | 2/3 | TOM 6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Isabella | |
Judge 3 | Bianca | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seth Kalansuriya, ISCC Learn to Skate | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Isabella | |
Judge 3 | Bianca | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haven Stashenko, SC of New York | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Avalyn Mandetta, Ice House Skating Sch... | 2 | 3 | 2 | 2/2 | |
3. | Jilleen Sugrue, Finer Edge FSC | 3 | 2 | 3 | 3/3 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nikki Salas, The Rinks | 2 | 1 | 1 | 2/1 | |
2. | Hailey Ames, The Rinks | 1 | 3 | 2 | 2/2 | |
3. | Ivy Yang, Laurel Ridge SC | 3 | 2 | 3 | 3/3 | |
4. | Marijana Ljubicic, RoseGarden Ice Arena | 4 | 4 | 4 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maisie Peet, Rye FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Izabella Diaz, Champions LTS | 2 | 2 | 2 | 3/2 | |
3. | Ivana Rajkumar, Laurel Ridge SC | 3 | 3 | 3 | 3/3 | |
4. | Sonja Bergen, Bolton FSC | 4 | 4 | 4 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mark Melamed, Ice House of NJ FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juliana Cecchetti, The Rinks | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adrianne Shields, Hamden FSA | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ava Giadone, Champions LTS | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liora Shuf, Rye FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Bianca | |
Judge 2 | Liz | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sophia Chen, Laurel Ridge SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Antheia Seaman, Ice House of NJ FSC | 3 | 3 | 2 | 3/3 | |
3. | Alicia Yang, Laurel Ridge SC | 4 | 2 | 3 | 2/3 | |
4. | Mia Mangano, Rye FSC | 2 | 4 | 4 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evonne Chen, Laurel Ridge SC | 1 | 2 | 1 | 2/1 | |
2. | Kellyn Thompson, Laurel Ridge SC | 2 | 1 | 2 | 3/2 | |
3. | Cece Russo, SC of New York | 3 | 3 | 4 | 2/3 | |
4. | Raina Shukla, ISCC Learn to Skate | 4 | 4 | 3 | 3/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conalie King, SC of New York | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Sophie Fernandez, Finer Edge FSC | 2 | 2 | 2 | 3/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Emily Bernard, Connecticut SA | 1 | 1 | 2 | 2/1 | |
2. | Julia Wold, Connecticut SA | 2 | 2 | 1 | 3/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Liz | |
Judge 2 | Bianca | |
Judge 3 | Isabella | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kelly Beyus, Watertown SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jessica Svedrovic, Watertown SC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Margaret Van Patten, Norwich FSC | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penny Becker, Connecticut SA | 1 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Suzuko Knott, Norwich FSC | 2 | 2 | 2 | 3/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rachel Collins, Individual Member | 1 | 1 | 1 | 3/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | ||
Assistant Referee | ||
Accountant | ||
Judge 1 | Rachel | |
Judge 2 | Nicole | |
Judge 3 | Elaine | |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Caitlin Levine, North Star FSC | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Mason Borden, Finer Edge FSC | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4/2 | |
3. | Jennifer Sugrue, Finer Edge FSC | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 5/3 | |
4. | Jennifer Allan, North Jersey FSC | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4/4 | |
5. | Alexandra Biryukov, SC of New York | 5 | 4 | 6 | 5 | 5 | 4/5 | |
6. | Kassandra Fort, Norwich FSC | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 5/6 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katie Turcotte, Finer Edge FSC | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3/1 | |
2. | Carol Sugrue, Finer Edge FSC | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maria Wojciechowski, Colonial FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4/1 | |
2. | Tracey Lewis, SC of New York | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 4/2 | |
3. | Isabel Carney, Finer Edge FSC | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 5/3 | |
Jocelyn Hong, New Zealand FSA | Withdrawn |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Christine Bailey, Sound Shore FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cynthia Shea-Luzik, New Haven SC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Haley Jensen, Norwich FSC | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rachel Cotrone, Finer Edge FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 | |
2. | Emily Alacar, Rye FSC | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shari Ramponi, Watertown SC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5/1 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Ellen Kudravetz | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brooke Barr, Knickerbocker FSC | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3/1 | |
2. | Suzuko Knott, Norwich FSC | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5/2 | |
3. | Penny Becker, Connecticut Skating A... | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4/3 | |
4. | Margaret Van Patten, Norwich FSC | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5/4 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Place | Name | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Maj. | Tie Br. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nana Tatebayashi, Knickerbocker FSC | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4/1 | |
2. | Anna Antipkina, Ice House Of New Jers... | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5/2 |
Function | Name | Hometown |
---|---|---|
Referee | Thomas Sobell | Tewskbury, MA |
Assistant Referee | ||
Accountant | Michael Kudravetz* | Gardner, MA |
Judge 1 | Judith Edmunds | W Yarmouth, MA |
Judge 2 | Nicholas Bond | Burlington, VT |
Judge 3 | Linda Elfman | Stoneham, MA |
Judge 4 | Dennis Morrill | Cumberland, RI |
Judge 5 | Shirley Taylor | Southborough, MA |
Substitute |
Last Updated: Sat, Jul 10, 2021, 06:26PM (Competition local time)